Możemy śmiało powiedzieć, że znamy się na wyposażeniu. Wielu naszych klientów z branży detailingu zdążyło się już o tym przekonać. Co możemy Wam zaoferować? Przede wszystkim profesjonalne akcesoria, dzięki którym Wasza pracowania stanie się przestrzenią sprzyjającą realizacji kolejnych zleceń. Wiemy, że konserwacja czy czyszczenie pojazdów to wymagające zadanie i chcemy Wam zaproponować rozwiązania, dzięki którym podniesiecie komfort pracy. Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy.

Wieszaki na butelki

Akcesoria do pracowni detailingowych

Wieszaki – tego typu elementów wyposażenia nie może zabraknąć w Waszym warsztacie. Praktyczne akcesoria z tej kategorii pomogą zaprowadzić ład i ułatwią przechowywanie butelek czy atomizerów. Wielu naszych klientów wykorzystuje wieszaki także do past polerskich. Staramy się dopasowywać produkty do potrzeb pracowników z branży detailingu – nie inaczej jest w tym przypadku. Nasze wieszaki można zamawiać w kilku wariantach. Główna różnica między poszczególnymi akcesoriami dotyczy pojemności butelek oraz wielkości produktu, który utrzyma maksymalnie do ośmiu opryskiwaczy.

Co ciekawe, nasze wieszaki na butelki i atomizery można przytwierdzić do ściany, ale i wózka detailingowego, co daje większe możliwości odnośnie do organizacji przestrzeni i zastosowania proponowanych artykułów.

Najlepsze wyposażenie na wyciągnięcie ręki

Z czego wykonujemy akcesoria z tej kategorii? Sięgamy po to, co mocne i stabilne. Artykuły do przechowywania butelek powstają z blachy, którą zabezpieczamy dodatkowo warstwą farby proszkowanej. Chroni ona akcesoria przed utlenianiem. Mimo stosunkowo niewielkich gabarytów, polecane produkty wyróżniają się wytrzymałością na duże obciążenia. Użytkownicy nie muszą się martwić, czy wieszaki utrzymają ciężar butelek – cała konstrukcja jest bezpieczna i stabilna.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl